Specjalista ds. Mechaniki - praca na jedną zmianę!

Dodane: Piątek, 11 Czerwiec, 2021  14:41
  • Kategoria: Dam pracę / Inżynieria / Technika
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: Firma

Firma HR Wise Sp. z o.o. – firma doradztwa personalnego, certyfikowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 24491, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy inżynierskiej zajmującej się wsparciem w zakresie utrzymania w ruchu maszyn i urządzeń przemysłowych , poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Mechaniki Maszyn
(Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą )

Zakres obowiązków:
- Prowadzenie pomiarów, przeglądów maszyn produkcyjnych i urządzeń mechanicznych u jednego z Klientów firmy,
- Diagnozowanie usterek i ocena techniczna stanu urządzeń i maszyn produkcyjnych,
- Prowadzenie prac prewencyjnych, inspekcji maszyn mających na celu utrzymanie ciągłości procesów produkcyjnych,
- Przygotowywanie instrukcji konserwacji maszyn i prowadzenie dokumentacji technicznej,
- Bieżące raportowanie do kierownika utrzymania ruchu stwierdzonych nieprawidłowości,

Profil Kandydata:
- Wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane inżynierskie (kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn),
- Dużym atutem będzie 2-letnie doświadczenie w dziale utrzymania ruchu,
- Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną, diagnozowania usterek oraz rozwiązywania problemów technicznych,
- Dyspozycyjność do pracy w systemie jednozmianowym (od poniedziałku do piątku),
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Motywujący system wynagrodzenia (premie)
- Szkolenia stanowiskowe dostosowane do profilu stanowiska,
- Rozwój w kierunku diagnostyki maszyn, poprzez szkolenia z nowoczesnych metod diagnostyki.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV poprzez wiadomość.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi Kandydatami.
Wyślij wiadomość

Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Kostrzyn nad Odrą
HR Wise
Na Lento.pl od 14 lip 2020
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków