OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Dodane: Wtorek, 08 Czerwiec, 2021  07:41
  • Kategoria: Dam pracę / Produkcja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Pracodawca: Raven Sp. z o.o.

Opis oferty pracy:

Firma Raven Sp. z o. o., producent opakowań drewnianych w Kostrzynie nad Odrą poszukuje kandydatów na stanowisko;

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGOObowiązki:

Rozładunek i załadunek wyrobów.

Przygotowywanie przesyłek do transportu.

Przemieszczanie wyrobów do/i z suszarni.

Rozmieszczanie wyrobów w magazynie.Oczekiwania:

Dyspozycyjność

Uprawnienia na wózki widłowe UDT

Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcjiOferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę w stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem


Klauzula informacyjna:

• Informujemy, że podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane przez Raven Sp. z.o.o. (Administratora), z siedzibą przy ul. Fabrycznej 1, 66-470 Kostrzyn nad Odrą.

• Przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych następuje na podstawie art. 6 ust.1 lit a)Rozporządzenia Parlamentu europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – w zakresie imienia i nazwiska, imion rodziców, daty mojego urodzenia, miejsca zamieszkania (adresu do korespondencji), kraju zamieszkania, wykształcenia i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia, nr telefonu, uprawnień, adresu e-mail, mojego wizerunku, numeru PESEL a także wszelkich innych danych jakie dobrowolnie przekazałem/łam w załączonym Kwestionariuszu/ CV.

• Przetwarzanie danych odbywać się będzie dla celów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko: Operator Wózków Widłowych.

• Celem zbierania danych jest rekrutacja na stanowisko: Operator Wózków Widłowych.

• Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Informujemy również, iż wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

• Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

• W przypadku niepodania danych lub niewyrażenie zgody na ich przetwarzanie przeprowadzenie procesu rekrutacji nie będzie możliwe.

• Dane udostępnione przez Pana/Panią mogą być udostępniane podmiotom trzecim, przetwarzającym je na zlecenie Raven Sp. z o. o. na podstawie stosownych umów o powierzenie danych osobowych ( np. agencja pracy tymczasowej). Odbiorcami danych mogą być również instytucje upoważnione z mocy prawa.

• Dane udostępnione przez Pana/Panią nie będą podlegały profilowaniu.

• Administrator danych nie będzie przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego.

• Dane osobowe będą przetwarzane przez okres: 2 lat, na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego oraz ewentualnych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w tym okresie, licząc od dnia, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.Prosimy o załączenie na przesłanych/ przekazanych do nas dokumentach następującej klauzuli:

1.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, to jest: imienia i nazwiska, imion rodziców, daty mojego urodzenia, miejsca zamieszkania (adresu do korespondencji), kraju zamieszkania, wykształcenia i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia, nr telefonu, uprawnień, adresu e-mail, mojego wizerunku, numeru PESEL a także wszelkich innych danych jakie dobrowolnie przekazałem/łam w załączonym Kwestionariuszu / CV , zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony danych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych osobowych przez administratora danych Raven Sp. z o.o. z siedzibą w Kostrzynie nad Odrą, ul. Fabryczna 1, numer KRS 52332 - w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko : Operator Wózków Widłowych. 2.Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. 3.Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.
Wyślij wiadomość

Odpowiedz na ofertę pracy

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Kostrzyn nad Odrą
Aleksandra Krasowska
Na Lento.pl od 21 maj 2021
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków